צילום עליה לתורה

חלק מרכזי וחשוב בהגעת כל נער לגיל מצוות הוא העליה לתורה. ללא ספק זהו אירוע מרגש שבו נוכחים כל בני המשפחה הקרובה. העליה לתורה מתבצעת בימי שני או חמישי בבוקר בבית הכנסת. לאחר שכל בני המשפחה נפגשים , מתנשקים ומתחבקים, נכנסים כולם לבית הכנסת לתפילת שחרית ולעליה לתורה עצמה.

אז מה צריך לדעת כאשר בוחרים צלם עבור צילום עליה לתורה ועל מה כדאי לשים דגש?

מקצועיות

בצילום בכלל, מקצועיות היא שם המשחק. על הצלם להיות מיומן ומקצועי כדי להתמודד עם תנאי תאורה שונים. בבתי כנסת רבים ישנה תאורה שונה אשר יכולה להשפיע על הצילום עצמו, לדוגמא תאורת חלון או תאורה אדומה מאוד בבתי כנסת ללא חלונות ועם מנורות עם אור ‘צהוב’.

אומנות

גם באירוע כמו עליה לתורה יש מקום לתמונות אומנותיות. הסתכלו על עבודות הצלם וחפשו תמונות אומנותיות ולא רק תמונות שגרתיות ומשעממות. צלם טוב יידע לתעד את כל מה שתמרחש מסביב אך גם להיות עירני ולצלם תמונות אומנותיות.

 

צילום וידאו בעליה לתורה

תיעוד עליה לתורה יכול להתבצע בצילום סטילס אך גם בצילום וידאו. אני ממליץ מאוד לשלב צילום וידאו בעליה לתורה לזיכרון מושלם. ההמלצה האישית שלי היא להוסיף צלם אשר יצלם את סרט הוידאו באיכות גבוהה + צלם נוסף שיצלם את תמונות האירוע.

סרט הוידאו עובר עריכה מקצועית ואותו תקבלו באיכות HD. התמונות עצמן עוברות עיבוד מקצועי על ידי הכולל עיבוד צבע , תיקוני חשיפה ועוד כדי שתקבלו את התוצר המושלם.

חבילה כוללת של צילום העליה לתורה וצילום הבר מצווה

כחלק משירותי הצילום שלי אני מציע חבילה הכוללת צילום מלא של העליה לתורה (סטילס ווידאו) + צילום האירוע עצמו הכולל צילום מקצועי של הבר מצווה בסטילס ובוידאו DSLR.

ניתן לשלב צילום בוק בר מצווה, אלבומים דיגיטליים ומגנטים לבר מצווה עצמה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 054-3166916.

[vls_gf_album id=”401″]
 

יש לכם שאלות? רוצים לשמוע יותר? דברו איתי